لینک فایل<پاورپوینت درباره مفاهيم اوليه در ساختار يک فايل>

پاورپوینت,مفاهیم اولیه در ساختار یک فایل,ساختار یک فایل پاورپوینت درباره مفاهيم اوليه در ساختار يک فايل دوست گرامی،در این پست توضیحات در مورد پاورپوینت درباره مفاهيم اوليه در ساختار يک فايل.را مشاهده می نمایید .

این محصول در قالب پاورپوینت (power point) و قابل ویرایش در 22 اسلاید تهیه شده است. در بخش زیر برای اطلاع بیشتر از محتویات این پاورپوینت و اطمینان از خرید، مطالب چند اسلاید آورده شده است. با مطالعه این بخش با اطمینان بیشتر خرید کنید.

لینک دانلود پایین صفحه

مفاهيم اوليه در ساختار يک فايل

ساختار يک فايل چکونه ميباشد؟ سازماندهی داده های يک فايل به چه صورت است؟ تعاريف رکورد و فيلد چيست؟ منظور از کليد اصلی يا ثانوی چيست؟ انواع ساختار رکورد و فيلد چگونه است؟ روشهای دسترسی به رکوردها کدامند؟ همخواني بين سيستم ها به چه معنی ميباشد؟ مفاهيم اوليه در ساختار يک فايل

ساختار يک فايل چکونه ميباشد؟

سازماندهی داده های يک فايل به چه صورت است؟

تعاريف رکورد و فيلد چيست؟

از ديدگاه کاربران:

هر فايل مجموعه ای از بخشهای منطقی بنام رکورد (Record) ميباشد. (منطقی؟) هر رکورد مجموعه ای از واحدهای مفهومی بنام فيلد (Field) ميباشد. (مفهومی؟) فيلد هايی که براي متمايز نمودن يک رکورد مفيد باشند کليد (Key) خوانده ميشوند. کليدي که يک رکورد را بطور يکتا متمايز مينمايد، کليد اصلي (Primary) ميناميم. کليدهايي که برای مواردي از جستجو مفيد هستند، کليد ثانوي (Secondary) ميناميم.

مطالب دیگر:
📗رویکرد پیشگیرانه در حفاظت از راهها و جاده ها در فصل سرما📗بررسی انواع سنسورها و آشنایی با ساختار درونی آنها📗طراحی و شبیه سازی درایور موتور القایی و CCI📗ساختار و سازمان فایلهای AVI و نحوه تغییر آنها با برنامه نویسی📗تاثیرات جریان برق بر موجودات و شناسایی خطرات و ارزیابی ریسک برق گرفتگی📗دانلود پاورپوینت ارائه الگوریتم جدید برای همزمانی فریمی در سیستم OFDM📗دانلود پاورپوینت روشهای نگهداری مواد غذایی📗دانلود کتاب راهکارهای پیشگیری از جرم📗مسئولیت مدنی دولت از نگاه فقه امامیه و حقوق موضوعه و نظام حقوقی ایران📗دانلود پاورپوینت همزمانی سیستم OFDM مبتنی بر همبستگی سمبل های دریافتی و روش های تخمین کانال مبتنی بر ارسال سمبل پایلوت📗بررسی غرور،مشتقات و احکام مستفاد از آن و تشریح وجوه اشتراک و افتراق عناوین مشابه غرور📗اسناد مسئولیت غار در فقه شیعه و حقوق ایران📗رابطه مالک با غار و مغرور و مصادیق مسئولیت غار📗مبانی سیستم OFDM📗همزمانی در سیستم OFDM📗الگوریتم های جدید درباره همزمانی زمانی📗پیشینه همزمانی زمانی📗همزمانی در زمان به کمک سیگنال پایلوت و روش نابینا📗تقسیم بندی اتصالات سازه های فولادی طبق آیین نامه ها و مقررات📗ارزیابی کارکرد ضعیف اتصالات صلب در زلزله و تقویت آنها با ورقهای پوششی📗بررسی رفتار و عملکرد اعضا و اتصالات تحت اثر بارهای رفت و برگشتی📗بهسازی و مرمت راهها با توجه به مشکلات کنونی روسازی راههای کشور📗تشریح سیستمهای اطلاعاتی اجرایی📗دانلود پاورپوینت خواص یادگیری بر پایه نمونه و بیان مثالهای کاربردی📗بررسی و تشریح انواع سامانه کنترل صنعتی