لینک فایل<پاورپوینت درباره مردم چگونه با یکدیگر تعامل و در یکدیگر نفوذ می کنند>

پاورپوینت,نحوه تعامل مردم بایکدیگر,نفوذ اجتماعی پاورپوینت درباره مردم چگونه با یکدیگر تعامل و در یکدیگر نفوذ می کنند دوست گرامی،در این پست توضیحات در مورد پاورپوینت درباره مردم چگونه با یکدیگر تعامل و در یکدیگر نفوذ می کنند.را مشاهده می نمایید .

این محصول در قالب پاورپوینت (power point) و قابل ویرایش در 34 اسلاید تهیه شده است. در بخش زیر برای اطلاع بیشتر از محتویات این پاورپوینت و اطمینان از خرید، مطالب چند اسلاید آورده شده است. با مطالعه این بخش با اطمینان بیشتر خرید کنید.

لینک دانلود پایین صفحه

مقدمه:

در این اینجا می خواهیم به بررسی این مطالب بپردازیم که مردم چگونه با یکدیگر تعامل و در یکدیگر نفوذ می کنند و همچنین تاثیر حضور افراد و موقعیت های مختلف در تسهیل یا مختل شدن رفتار یکدیگر.در همین راستا به بررسی دو اصطلاح نفوذ اجتماعی و آسان سازی اجتماعی میپردازیم.

نفوذ اجتماعی :

•برای بیشتر مردم اصطلاح نفوذ اجتماعی به معنای تلاش مستقیم و عمدی برای تغییر دادن باور ها نگرش ها و یا رفتار های دیگران است.•در برابر این نفوذ های اجتماعی ادمی به شیوه های متفاوتی جواب میدهد:
  • متابعت:از خواسته های نفوذ کنندگان پیروری می کنیم اما الزاما باور ها و نگرش های خود را تغغیر نمیدهیم
  • درونی سازی:قانع میشویم که نفوذ کننده درست میگوید و باور ها ونگرش های خود را تغییر میدهیم
  • در برابر نفوذ ها مقاومت میکنیم و احتمالا حتی طغیان عملی نشان میدهیم


  • مطالب دیگر:
    تحقیق روش تكامل اخلاقتحقیق غربالگری و تشخیص افسردگیتحقیق اضطراب چیست؟تحقیق اسباب بازی و کودکانتحقیق راهکارهای مقابله با استرستحقیق مقالات مهارت های زندگیتحقیق تعریف مهارتهای زندگیتحقیق آموزش مهارت های زندگی به صورت کاربردیتحقیق نقش پدر در تربيت فرزندتحقیق بررسی میزان مسئولیت پذیری در حیطه خانواده و جامعه بین دانش آموزان دختر مقطع پیش دانشگاهی مدارسپاورپوینت تاريخ تربيت بدنیپاورپوینت صنعت گردشگریپاورپوینت سنگ ها، صخره ها و خصوصیات آن هاپاورپوینت اقتصاد خرد و کلانتحقیق ADHD بيش فعالي چيست؟تحقیق پرورش اعتماد به نفس در كودكانتحقیق تلویزیون و کودکتحقیق فرزندسالاریتحقیق آثار و پيامدهای كودك آزاریتحقیق تاثیر تلویزیون بر مهارت های گفتاری کودکان و نوجوانانتحقیق تغذیه کودکتحقیق بازی درمانی و بازی کودکانتحقیق کودکان و وسایل ارتباط جمعیتحقیق کودکستان 1تحقیق کودکستان 2