لینک فایل<تحقیق درباره تغذيه مناسب >

تحقیق درباره تغذیه مناسب ,تغذیه مناسب ,تغذیه تحقیق درباره تغذيه مناسب دوست گرامی،در این پست توضیحات در مورد تحقیق درباره تغذيه مناسب .را مشاهده می نمایید .

این محصول در قالب ورد (WORD) و قابل ویرایش در 7 صفحه تهیه شده است. در بخش زیر برای اطلاع بیشتر از محتویات این فایل و اطمینان از خرید، مطالب چند صفحه آورده شده است. با مطالعه این بخش با اطمینان بیشتر خرید کنید.

لینک دانلود پایین صفحه

تغذيه مناسب يكي از اركان سلامت ونشاط نوجوانان مي‌باشد و با توجه به اهميت خاص سلامت نوجوانان و جايگاه مهمي كه اين گروه درخانواده و جامعه دارند لازم است به انتخاب موادغذايي مناسب ، زمان و ميزان مصرف و سن تغذيه آنها توجه كافي مبذول شود و توجه بدان حائز اهميت است و اين دلايل عبارتند از :

_ كودكان و بخصوص نوجوانان و جوانان بدليل آنكه در مرحله رشد سريع قرار دارند نيازهاي تغذيه ايشان اهميت خاصي دارد و هرنوع اختلال درتغذيه آنان پيش آيد مي‌تواند موجب وارد آمدن لطمات شديدي به رشد آنها شود.

2_ عوارضي كه به علت عدم رعايت اصول بهداشت و تغذيه غلط درسلامت نوجوانان ايجاد مي‌شود چنانچه به سرعت درمان نشود جبران ناپذير بوده و ممكن است تا آخر عمر گريبان گير آن باشد

3- نوجوانان درمرحله يادگيري سريع هستند و تغذيه نامناسب يادگيري و حافظه آنها را كاهش مي‌دهد و خسارت عظيمي به سلامت جامعه مي‌رساند.

4_ نوجوانان آسيب پذيرترازبزرگسالان هستند و اختلالات تغذيه‌اي موجب كاهش قدرت ايمني آنان شده و آنها را بيمارو ناتوان خواهد ساخت .

امروزه بهداشت و سلامت نوجوانان يك اولويت ملي دربسياري ازكشورهاست بخصوص جنس مونث آن مي‌باشد ودولتها و جوامع بين‌المللي بايد سلامت مادران و كودكان و بخصوص نوجوانان رادربالاترين اولويت‌هاي خود قراردهند و بايد مراقبت‌هاي بهداشتي و تغذيه كافي و و مبارزه با بيماري‌ةاي همه‌گير درجامعه و درسطح وسيع تر فراهم نمودن امكانات آموزشي توجه داشته تا سطح آگاهي خانواده ها را بالا ببرند.مطالب دیگر:
🔗پاورپوینت SSL Protocol🔗پاورپوینت شاخص های اندازه گیری عملکرد بخش ها در بیمارستان امام حسین🔗پاورپوینت فراصوت و فروصوت به همراه فایل word🔗پاورپوینت وایمکس🔗پاورپوینت خلاصه کتاب فیزیک پایه 1 تالیف محمدرضا بهاری🔗تحقیق الکتريسيته و مغناطيس🔗تحقیق جریان الکتریکی در برق🔗تحقیق الکترون🔗تحقیق استقامت عايقي تجهيزات🔗تحقیق اساس موتورهاي القايي AC🔗پاورپوینت طرح توجیهی پرورش زنبورعسل🔗تحقیق ابزار برقي نيمه هادي🔗پاورپوینت طرح توجیهی تولید رنگ های صنعتی با ظرفیت 30 هزار تن در سال🔗پاورپوینت طرح توجیهی پرورش شتر مرغ🔗پاورپوینت معرفي اصول شی گرائي براي مقابله با پيچيدگي نرم افزار🔗پاورپوینت تولید نانوپودر به روش پاشش حرارتی🔗پاورپوینت نظريه هاي جامعه شناسي2🔗پاورپوینت اصول و مهارت های فروشندگی حرفه ای🔗پاورپوینت محيط سازمان🔗پاورپوینت بيماري پاژه استخوان🔗پاورپوینت طرح توجیهی کشت و پرورش گل ها و گیاهان دارویی و صنعتی🔗پاورپوینت بررسی نظریه های اجتماعی نوسازی از 1950 تا کنون🔗پاورپوینت طرح توجیهی احداث کارخانه آرد سوخاری🔗پاورپوینت آموزش اتوکد🔗پاورپوینت آشنایی با CD و DVD به همراه فایل word