لینک فایل<تحقیق درباره آشنايي با استخر >

تحقیق درباره آشنایی با استخر ,آشنایی با استخر ,استخر تحقیق درباره آشنايي با استخر دوست گرامی،در این پست توضیحات در مورد تحقیق درباره آشنايي با استخر .را مشاهده می نمایید .

این محصول در قالب ورد (WORD) و قابل ویرایش در 7 صفحه تهیه شده است. در بخش زیر برای اطلاع بیشتر از محتویات این فایل و اطمینان از خرید، مطالب چند صفحه آورده شده است. با مطالعه این بخش با اطمینان بیشتر خرید کنید.

لینک دانلود پایین صفحه

اندازه هاي فني: استخرهاي موجود با توجه به نحوه استفاده به دو دسته تقسيم مي شوند:
1-استخر آموزشي 2- استخر قهرماني

1-استخر آموزشي: معمولاً در ابعاد 8*8 و يا 8*10 متر طوري طراحي و ساخته مي شود كه الگوهاي آموزشي و يا ابزارهاي كمك آموزشي در آن مد نظر باشد، مثلاً عمق آن حداكثر به 1/20 متر و به صورت شيب دار به نحوي ساخته كه لااقل يك ضلع استخر علاوه بر كم عمق بودن قسمتي از آن به صورت پلكان وارد استخر شده تا براي آن دسته از اشخاصي كه از وارد شدن ناگهاني در آب وحشت دارند مناسب باشد. ميله هايي استيل در اطراف ديواره ها و در قسمت سطح آب نصب شده كه حدود 10 سانتيمتر با ديواره فاصله دارند كه براي غوطه ور شدن و آموزش دست و پا بسيار مورد استفاده قرار مي گيرد، عمق آب اينگونه استخرها قابل تنظيم استمطالب دیگر:
پاورپوینت بررسی بافت فرسوده‌ همت‌ آباد اصفهانپاورپوینت بررسی دانشگاه آزاد هنرهای اسلامی تبریزپاورپوینت رنگ و نور در معماریپاورپوینت قصرالحمرا (دژ سرخ رنگ)پاورپوینت سازماندهی مبلمان شهری (نمونه موردی یک شهر)پاورپوینت روان‌ شناسی نوجوانمجموعه قالب پاورپوینت مغزقالب پاورپوینت مغز شماره 1پاورپوینت فصل اول کتاب اقتصاد خرد۲ کتاب دکتر شاکری و دکتر ابونوری با موضوع ساختار رقابت کاملقالب پاورپوینت مغزقالب پاورپوينت ورزشمجموعه قالب پاورپوینت ورزشمجموعه قالب پاورپوینت تربیت بدنیقالب پاورپوينت صنایع دستیمجموعه قالب پاورپوينت صنایع دستیقالب پاورپوينت هنرمجموعه قالب پاورپوينت هنرقالب پاورپوینت هنرچهار قالب پاورپوینت هنرقالب پاورپوینت داروسازیمجموعه قالب پاورپوینت داروسازیقالب پاورپوينت شیمیمجموعه قالب پاورپوینت شیمیقالب پاورپوینت ژنتیکمجموعه قالب پاورپوینت ژنتیک