لینک فایل<پاورپوینت درباره اضطراب چیست>

پاورپوینت,اضطراب چیست,درس تفکر,علل اضطراب پاورپوینت درباره اضطراب چیست دوست گرامی،در این پست توضیحات در مورد پاورپوینت درباره اضطراب چیست.را مشاهده می نمایید .

این محصول در قالب پاورپوینت (power point) و قابل ویرایش در 24 اسلاید تهیه شده است. در بخش زیر برای اطلاع بیشتر از محتویات این پاورپوینت و اطمینان از خرید، مطالب چند اسلاید آورده شده است. با مطالعه این بخش با اطمینان بیشتر خرید کنید.

لینک دانلود پایین صفحه

اضطراب عبارت است از یک احساس منتشر، ناخوشایند و مبهم هراس و دلواپسی با منشاء ناشناخته، که به فرد دست می‌دهد و شامل عدم اطمینان، درماندگی و برانگیختگی فیزیولوژی است. وقوع مجدد موقعیت‌هایی که قبلاً استرس زا بوده‌اند یا طی آن‌ها به فرد آسیب رسیده است باعث اضطراب در افراد می‌شود. همهٔ انسان‌ها در زندگی خود دچار اضطراب می‌شوند، ولی اضطراب مزمن و شدید غیرعادی و مشکل‌ساز است. تحقیقات و بررسی‌ها نشان می‌دهند که اضطراب در خانم‌ها، طبقات کم‌درآمد و افراد میان‌سال و سال‌خورده بیشتر دیده می‌شود.

تنیدگی (استرس) یا اضطراب

استرس و اضطراب در لغت جنبیدن، لرزیدن، تپیدن، پریشان حال‌شدن، یکدیگر را با چیزی زدن، بهم واکوفتن، آشفتگی، بی‌تابی، بی آرامی می‌باشد اینها کلماتی هستند که در زندگی روزمره، برای توصیف حالات و احساسات بسیار استفاده می‌شوند: به طور مثال، به‌هنگام سخنرانی در برابر جمع، به‌هنگام امتحان، به‌هنگام مشکلات مادی، تاُخیر سر یک قرار و ... هنگامی که در شرایطی چون شرایط فوق، در سخنان خود از این دو کلمه استفاده می‌کنیم، توجه چندانی به تفاوت موجود میان آن دو نداریم؛ ولی به طور مثال هنگام سخن گفتن از مشکلات روحی شایع در کودکان و نوجوانان، باید دقیق تر بود و تفاوت میان استرس و اضطراب را به خوبی درک کرد. در روان‌شناسی، اضطراب مرحلهٔ پیشرفتهٔ استرس مزمن است، که هنگامی به صورت یک مشکل بهداشت روانی در می‌آید که برای فرد یا اطرافیانش رنج و ناراحتی به‌وجود آورد یا مانع رسیدن او به اهدافش شود و یا در انجام کارهای روزانه و عادی او اختلال ایجاد کند.

اضطراب هنگامی در فرد بروز می‌کند که شرایط استرس‌زا در زندگی او بیش از حد طولانی شود یا به‌طور مکرر رخ دهد، و یا اینکه دستگاه عصبی بدن نتواند به مرحلهٔ مقاومت تنیدگی پایان دهد و بدن برای مدتی طولانی همچنان بسیج باقی بماند. در این صورت بدن فرسوده و در برابر بیماری‌های جسمی و روانی (مانند اضطراب) آسیب‌پذیر می‌شود.مطالب دیگر:
📚تحقیق نگاهی دقیق به نقاشی در آغاز قرن بیستم📚تحقیق آینه کاری سنتی ایرانی📚تحقیق بررسی خطوط و نقوش روی سکه های دوره ساسانی📚تحقیق رابطه میان زیبایی و عشق📚تحقیق درباره تنبک نوازان دوره قاجار📚تحقیق تکنیک ویترای (نقاشی روی شیشه)📚تحقیق مزایا و معایب شغل عکاسی در ایران📚تحقیق تنازع براي بقا📚تحقیق روش های آزمون رنگ آستری برای در و پنجره های فلزی📚تحقیق تکنولوژی‌های کنترل انتشار📚تحقیق اثر آب (واترمارکینگ)📚تحقیق درباره کلاه خود هخامنشی📚تحقیق تعيين دوره هاي هيدرولوژيكي حوزه آبخيز كوشك آباد خراسان رضوي با استفاده از سامانه اطلاعات جغراف📚تحقیق ویژگی های نگارگری ایرانی📚تحقیق تصاويري از عوارض طبيعي زمين📚تحقیق تاریخچه مکتب نقاشی اصفهان📚تحقیق طبقه بندی نقوش فرش ایرانی📚تحقیق سرزمين تالش📚تحقیق تاريخچه شيراز📚تحقیق طرح هادي روستاي پيغو📚تحقیق پيدايش جنگل📚تحقیق بررسی نقاشی های دیواری در ایران و جهان📚تحقیق تاریخچه نقاشی روی سفال📚تحقیق موسیقی ایرانی📚تحقیق تاثیر موسیقی بر روی موجودات