لینک فایل<تحقیق درباره آشنایی با سیستم اعلام حریق>

تحقیق درباره آشنایی با سیستم اعلام حریق,اعلام حریق,سیستم اعلام حریق تحقیق درباره آشنایی با سیستم اعلام حریق دوست گرامی،در این پست توضیحات در مورد تحقیق درباره آشنایی با سیستم اعلام حریق.را مشاهده می نمایید .

این محصول در قالب ورد (WORD) و قابل ویرایش در 31 صفحه تهیه شده است. در بخش زیر برای اطلاع بیشتر از محتویات این فایل و اطمینان از خرید، مطالب چند صفحه آورده شده است. با مطالعه این بخش با اطمینان بیشتر خرید کنید.

لینک دانلود پایین صفحه

دستگاه اعلام حریق:

1- انواع سیستم های دستگاه اعلام حریق را نام ببرید؟

1- دگمه ی فشاری آتش سوزی 2- اتصال لحیم ذوب شونده 3- سنسور حرارتی.

2- طرز کار دستگاه اعلام خطر را بنویسید؟

در این دستگاه اتصال و رشته سیم های نازکی را می توان کار گذاشت که با قطع هر یک از آنها دستگاه اعلام خطر کند.

3- چرا در طراحی ساختمان سیستم اعلام حریق باید در نظر گرفته شود؟

برای به حداقل رساندن خطرات ناشی از آتش سوزی و ایجاد زمینه ی اقدامات ایمنی باید سیستمی طراحی کرد که وجود حریق یا آتش سوزی را در همان لحظه ی اول اعلام کند.

4- سیستم اعلام حریق چگونه کار می کند؟

این سیستم در همان لحظات اولیه حریق باید محل آن را شناسایی و مراتب را به یک مرکز کنترل ارسال نموده و نیز توسط آژیر اعلام حریق را به ساکنین اعلام نماید و نیز به وسیله ی تلفن به مرکز آتش نشانی خبر دهد.

5- منظور از سیستم اطفاء حریق چیست؟

در مراکز و مکانهای بسیار مهم و حساس سیستمی را تعبیه می کنند که علاوه بر شناسایی آتش و اقدامات لازم دیگر حریق را به طور اتوماتیک خاموش می کند به این سیستم اطفاء حریق می گویند.

6- اجزای یک سیستم اعلام حریق کدامند؟

1- دتکتور( آشکار ساز) 2- مرکز کنترل 3- وسایل خبر دهنده 4- شستی های دستی 5- باتری 6- شارژر و رله ی اضافی.

7- دتکتور چیست و انواع آن کدامند؟

وسایلی هستند که حریق را حس می کنند و انواع آن دودی- حرارتی و شعله ای می باشد.

8- دتکتور دودی چیست؟

وسیله ای است که در برابر دود بسیار حساس بوده و عکس العمل نشان می دهد و در دو نوع یو نیزاسیون و نوری موجود است.

9- دتکتور دودی یونیزاسیون چگونه کار می کند؟

دارای یک محفظه است که با هوای بیرون در ارتباط می باشد و فضای داخلی محفظه به وسیله ی یک منبع رادیو اکتیو یو نیزه می شود ( منظور از یونیزاسیون مرحله ای است که مولکولهای هوا به صورت یون های مثبت و الکترون های منفی تبدیل می شود) حرکت الکترون ها و یون ها یک جریان الکتریسیته به وجود می آ ورد که اگر دود وارد این محوطه شود جریان الکتریسیته کاهش می یابد و دتکتور فعال می شود.

10- دتکتور دودی نوری چگونه کار می کند؟مطالب دیگر:
گزارش کارآموزی در کارخانه کمپوت وکنسرورضویگزارش کار‌آموزی در کارگاه ریخته گریگزارش کارآموزی رشته داروسازی در شركت داروسازي ثامنگزارش کارآموزی حقوق در دادگاه عمومیگزارش کارگاه شرکت زیمنس قسمت روتورمجموعه مقالات حقوقی تروريسممقاله بررسی دختران فرارینقش و اهميت فرآيند آموزش و بهسازي منابع انساني در ادامه حيات هر سازمان يا مؤسسهنشریه خارجیLIFE IN THE BIOSPHEREگزارش کارآموزی رشته حسابداری در بانک ملتگزارش کاراموزی بررسي مدار برق سيستم مكش دستگاه اكسترودر كارخانه كيسه بافي خورجين گستر (سهامي خاص)گزارش کارآموزی رشته هنر پیرامون رنگ و تركيبهاپروژه کامل آمار پیرامون بررسی آمار بیماران یک مرکز درمانیتاثیر بازی های رایانه ای بر تحصیل دانش آموزانتأثير موسيقي بر يادگيري-آمارتحقیق پیرامون آمار در اداره ثبت احوالبررسی مراحل حسابداري پيمانكاري (رشته حسابداری مالی)مقاله بررسی تأثیر معنویت در کار بر شادی آموزشی مدارس (بعد اخلاقی)پرسشنامه شاخص توصیف شغلی یا پرسشنامه رضایت شغلی (JDI)پرسشنامه سنجش رضايت شغليپرسشنامه عادت های مطالعه پالسانی و شارما (PSSHI)پرسشنامه پایداری اجتماعیپرسشنامه ارتباط ارزش ویژه برند و وفاداری مشتریبررسی بیماری تالاسمیبررسی رابطه بین رشته تحصیلی با رضایت شغلی معلمین مقطع راهنمائی شهید کسائیان و شهید دانشجو