لینک فایل<تحقیق درباره نيروي انساني >

تحقیق درباره نیروی انسانی ,نیروی انسانی ,انسانی تحقیق درباره نيروي انساني دوست گرامی،در این پست توضیحات در مورد تحقیق درباره نيروي انساني .را مشاهده می نمایید .

این محصول در قالب ورد (WORD) و قابل ویرایش در 27 صفحه تهیه شده است. در بخش زیر برای اطلاع بیشتر از محتویات این فایل و اطمینان از خرید، مطالب چند صفحه آورده شده است. با مطالعه این بخش با اطمینان بیشتر خرید کنید.

لینک دانلود پایین صفحه

بدون شك نيروي انساني در هر سازمان جداي از حجم و اندازه آن بعنوان مؤثرترين و مهمترين عامل تعيين كننده در بقاء رشد و پويايي سازمان به شمار آمده و بزرگترين سرمايه و دارايي آن محسوب مي گردد.

لذا هر فرد در سازمان مربوطه براي پيشرفت و نيل به اهداف تعيين شده شغلي نياز به آگاهي از موقعيت خود دارد. اين آگاهي موجب مي شود كه او از نقاط قوت و ضعف عملكرد و رفتار خود مطلع گردد و تمهيدات لازم را براي اثربخشي بيشتر كوششهايش به كار برد. بديهي است كه عدم توجه دستگاه به احساسات، نيازها و عملكرد كاركنان صدمات جبران ناپذيري در ادامه انجام مأموريت و اهداف سازمان وارد خواهد نمود.

ارزشيابي ابزاري است كه سازمانها و كاركنان را در تأمين اين نيازها كمك مي‌كند و بعنوان يكي از مؤثرترين و كارآمدترين ابزار شناخت و كنترل، نقش مهمي ايفاء مي‌كند زيرا با اجراي يك طرح مناسب ارزشيابي ميتوان در جهت اثربخشي، بهسازي، رشد و تعالي، جلب رضايت، ايجاد سيستمي عادلانه (براي ارتقاء گروه، ترفيع، انتصاب به پستهاي مديريتي، تشويق و تنبيه، تعيين نيازهاي آموزشي) مشخص نمودن نقاط قوت و ضعف و ايجاد روابط عادلانه همراه با محيطي مناسب توأم با حسن تفاهم در بين مديران و كاركنان اقدام نمود. از همين منظر نظر مديران و مسئولين محترم را به اين نكته جلب مي نمايم كه با توجه به اهميت ارزشيابي كاركنان در مديريت منابع نيروي انساني و از آنجائيكه اطلاعات دقيق و صحيح حاصل از اجراي برنامه ارزشيابي كاركنان تحت سرپرستي مبناي تصميمات مهم مربوط به افزايش سنواتي، افزايش فوق العاده شغل ارتقاء گروه، آموزش و بهسازي و… قرار مي گيرد و مالاً عدالت استخدامي را در دستگاه محقق مي سازد از اين رو نظارت و كنترل بر فرآيند اجراي برنامه ارزشيابي به منظور تضمين ارزشيابي دقيق و واقعي امري الزامي است.

در جهت تحقق اين هدف به منظور كنترل و محدود نمودن تأثير خطاهاي رايج در ارزشيابي كاركنان به ويژه خطال هاله اي، خطاي گرايش به ارفاق، خطاي سهل گيري كه موجب ارزشيابي غير واقعي و بزرگ نمايي رفتار و عملكرد ارزشيابي شوندگان مي‌گردد. كليه ارزشيابي كنندگان مكلفند نسبت به ارزشيابي دقيق و واقعي كاركنان تحت امر اقدام نمايند، لذا به منظور آشنايي عزيزان ارزشيابي كننده از دستورالعمل ها و آئين نامه هاي مربوط به ارزشيابي بر آن شديم تا گزيده اي هرچند مختصر تهيه و تدوين و در اختيار آنان قرار دهيم اميد است كه مسئولين عزيز با مطالعه دقيق اين مختصر ما را در انجام ارزشيابي واقعي، عادلانه و بدور از سليقه هاي شخصي و بر اساس ضوابط مربوطه ياري نمايند.مطالب دیگر:
📎دانلود اتوماسیون حمل و نقل درون شهری تحت وب 15 ص📎دانلود ارزیابی اقتصادی مواد اولیه غذایی برای شیر سازی 16 ص📎دانلود اشتغال 46 ص📎دانلود امنیت شبكه سیستم تشخیص نفوذ 23 ص📎دانلود امنیت شغلی با رویكرد ایمنی و سلامت و نقش آن در نگهداری كاركنان سازمان 68 ص📎دانلود ایمنی وبهداشت شغلی آن 33 ص📎دانلود بافندگی حلقوی پودی و تاری 38 ص📎دانلود به عنوان یک کارآفرین هنر فروش را یاد بگیرید 11 ص.DOC📎دانلود تأسیس آموزشگاه آشپزی نازخاتون 23 ص📎دانلود تأسیس دفتر بیمه 18 ص📎دانلود تاسیس کارخانه سوسیس و کالباس📎دانلود تامین مالی طرحهای تامین اجتماعی 32 ص📎دانلود تحولات تكنولوژی و ماهیت مشاغل در عصر اطلاعات و ارتباطات 20 ص📎دانلود تعریف کسب و کار 36 ص📎دانلود تعریف واژه ها و اصطلاحات کلیدی 10 ص📎دانلود تهیه کیک اسفنجی و کلوچه 16 ص📎دانلود جنبه های اخلاقی نام و نشان تجاری در افزایش اعتبار شركت در اجتماع 25 ص📎دانلود خلاقیت 20 ص📎دانلود خلاقیت و نوآوری 13 ص📎دانلود خلاقیت و نوآوری تعریف مفاهیم و مدیریت آن 43 ص📎دانلود رابطه من و مشتریانم 12 نحوه برخورد با مشتری📎دانلود راه اندازی كتابفروشی 27 ص📎دانلود روشهای موفقیت 27 ص📎دانلود زمینه های مختلفی از آثار هنری و میراث فرهنگی 28 ص📎دانلود سازمان بین المللی کار 27 ص